GDPR memorandum

Správce osobních údajů

společnost 

Uchovávané informace

Identifikační a kontaktní údaje – zejména jméno, příjmení, adresa, IČO, DIČ, e-mail a telefonní číslo. Tyto údaje získáváme z objednávky nebo při osobních jednáních. Dále uchováváme informace o používané verzi a počtu licencí dodávaných programů. Tyto údaje získáváme z vlastní evidence.

Využití dat

Získaná data využíváme v rozsahu nezbytném pro:

  1. plnění smlouvy – v souvislosti s objednávkou a dodáním zařízení a služeb
  2. plnění právní povinnosti – sem patří evidence a zpracování účetních dokladů, kontrolní hlášení, kontroly FÚ a pod.
  3. oprávněný zájem – především pro předání informací o aktualizacích, legislativních změnách nebo při řešení požadavků s technickou podporou

Délka uchování dat

Osobní údaje držíme v případě plnění smlouvy a plnění právní povinnosti po zákonnou dobu, pro oprávněné zájmy pak 10 let od posledního kontaktu.

Předávání dat

Data předáváme jen v nezbytném rozsahu Finanční správě (pro plnění právní povinnosti) a přepravním společnostem (pro plnění smlouvy a oprávněné zájmy).

Další práva

Data zpracováváme transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku, případně podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení